Wszystkie instytucje, powiat kolski
Polska
Instytucje
Placówki Poczty Polskiej
Kody pocztowe
Książka Telefoniczna
Kategorie
Ambasady [218]
Biblioteki [4094]
Pogotowia ratunkowe [423]
Policja [1924]
Prokuratury [88]
Sądy [1086]
Straż miejska [415]
Straż pożarna [977]
Urząd Pracy [474]
Urząd Skarbowy [467]
Urząd Stanu Cywilnego [2305]
»
Instytucje
»
Województwo: Wielkopolskie
»
Powiat: kolski
Wszystkie Instytucje, Powiat kolski
(Znalazłem 38)
Logo:
Instytucja:
1.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Osiek Mały
ul. Główna
62-613
Osiek Mały
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
2.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Olszówka
62-641
Olszówka
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
3.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Kościelec
ul. Turecka
62-604
Kościelec
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
4.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Koło
ul. Adama Mickiewicza
62-600
Koło
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
5.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Koło
ul. Henryka Sienkiewicza
62-600
Koło
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
6.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Kłodawa
ul. Dąbska
62-650
Kłodawa
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
7.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Grzegorzew
pl. 1000-lecia
62-640
Grzegorzew
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
8.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Dąbie
pl. Adama Mickiewicza
62-660
Dąbie
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
9.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Chodów
62-652
Chodów
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
10.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Babiak
pl. Wolności
62-620
Babiak
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
11.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Przedecz
pl. Wolności
62-635
Przedecz
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Stanu Cywilnego
12.
Więcej...
Powiatowy Urząd Pracy w Koło
ul. Sienkiewicza
62-600
Koło
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Pracy
13.
Więcej...
Urząd Skarbowy w Koło
ul. Prusa
62-600
Koło
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Urząd Skarbowy
14.
Więcej...
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Przedeczach
ul. Zamkowa
62-635
Przedecz
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
15.
Więcej...
Gminny Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna Filia w Brdów
ul. Mickiewicza
62-620
Brdów
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
16.
Więcej...
Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelec
ul. Kościelna
62-604
Kościelec
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
17.
Więcej...
Gminna Biblioteka Publiczna w Grzegorzewach
ul. Kolska
62-640
Grzegorzew
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
18.
Więcej...
Gmina Biblioteka Publiczna w Chodowie
ul.
62-652
Chodów
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
19.
Więcej...
Biblioteka Publiczna Gminy w Osiek Mały
ul. Główna
62-613
Osiek Mały
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
20.
Więcej...
Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Kłodawie
ul. Bohaterów Września 1939 r.
62-650
Kłodawa
Województwo wielkopolskie
Powiat kolski
Biblioteka
Strona: [1]
2
Następna
Szybka zmiana regionu Polski
-- Wybierz wojewodztwo (16) --
Województwo dolnośląskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubelskie
Województwo lubuskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Województwo mazowieckie
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Województwo podlaskie
Województwo pomorskie
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Województwo zachodniopomorskie
-- Wybierz powiat (35) --
Powiat Kalisz
Powiat Konin
Powiat Leszno
Powiat Poznań
Powiat chodzieski
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Powiat gnieźnieński
Powiat gostyński
Powiat grodziski
Powiat jarociński
Powiat kaliski
Powiat kępiński
Powiat kolski
Powiat koniński
Powiat kościański
Powiat krotoszyński
Powiat leszczyński
Powiat międzychodzki
Powiat nowotomyski
Powiat obornicki
Powiat ostrowski
Powiat ostrzeszowski
Powiat pilski
Powiat pleszewski
Powiat poznański
Powiat rawicki
Powiat słupecki
Powiat szamotulski
Powiat średzki
Powiat śremski
Powiat turecki
Powiat wągrowiecki
Powiat wolsztyński
Powiat wrzesiński
Powiat złotowski
-- Wybierz miejscowość (273) --
Adamin
Aleksandrów
Aleksandrówka
Arkuszewo
Augustynów
Babiak
Bagno
Baranowiec
Barłogi
Bartoszewice
Białków Górny
Białków Kościelny
Bierzwienna Długa
Bierzwienna Długa Kolonia
Bierzwienna Krótka
Bogusławice
Bogusławice-Nowiny
Boguszyniec
Borecznia Wielka
Borki
Borysławice Kościelne
Borysławice Zamkowe
Bowyczyny
Brdów
Broniszewo
Brzezie
Brzezie Leśne
Budy Przybyłowskie
Budy Tarnowskie
Budy-Gole
Bugaj
Bylice
Bylice-Kolonia
Byliczki
Cegielnia
Chełmno
Chełmno-Parcele
Chodów
Chojny
Chrustowo
Chruścin
Chrzanowo
Cichmiana
Cichmiana Dolna
Cząstków
Czerwonka
Czołowo
Czołowo-Kolonia
Daniszew
Dąbie
Dąbrowa
Dąbrowice
Dąbrowice Częściowe
Dąbrowice Stare
Dąbrówka
Dębina
Dębno Królewskie
Dębno Poproboszczowskie
Dębno Proboszczowskie
Dębowiczki
Dęby Szlacheckie
Długie
Dobrów
Domaników
Domanin
Dorobna
Drzewce
Dzierawy
Dzierzbice
Dziewczopólko
Dzióbin
Dziwie
Elizanów
Emilewo
Felicjanów
Gaj
Gąsiorów
Gąsiory
Głębokie
Głogowa
Gozdów
Góraj
Górki
Grabina
Grabina Mała
Grabina Wielka
Grądy
Grodna
Gryglaki
Grzegorzew
Holenderki
Jagiełłów
Janczewy
Janowice
Jasieniec
Józefowo
Józefów Guzowski
Kaczyniec
Kaleń Duża
Kaleń Mała
Kamień
Karszew
Katarzyna
Kawęczyn
Kęcerzyn
Kiejsze
Kiełczew Górny
Kiełczew Smużny
Kiełczew Smużny Czwarty
Kiełczew Smużny IV
Kiełczew Smużny Pierwszy
Kiełczewek
Kłodawa
Kłokoczyn
Kobylata
Kocewia Duża
Kolonia Osiek Mały
Koło
Korzecznik
Korzecznik-Podlesie
Korzecznik-Szatanowo
Koserz
Kościelec
Krukowo
Krzewata
Krzewo
Krzykosy
Kupinin
Ladorudz
Ladorudzek
Leszcze
Leszcze Częściowe
Leśnica
Lichenek
Lipie Góry
Lipiny
Lisice
Lubiny
Luboniek
Lubotyń
Lucjanowo
Lutomirów
Łaziska
Łączewna
Łążek
Łęka
Łubianka
Łucynowo
Łuczywno
Maciejewo
Majdany
Maliniec
Mała Wieś
Mariampol
Marynki
Mchowo
Mikołajówek
Młynek
Młynik
Mniewo
Moczydła
Morzyce
Niwki
Nowa Wieś
Nowa Wieś Wielka
Nowa Wioska
Nowe Budki
Nowiny Brdowskie
Nowy Budzisław
Ochle
Okoleniec
Olszak
Olszówka
Osiek Mały
Osiek Mały-Kolonia
Osiek Wielki
Osówie
Ostrów
Ozorzyn
Plebanki
Pniewo
Podgajew
Podkiejsze
Podlesie
Police Mostowe
Police Średnie
Polonisz
Pomarzany Fabryczne
Ponętów Dolny
Ponętów Górny
Ponętów Górny Drugi
Ponętów Górny Pierwszy
Powiercie
Powiercie-Kolonia
Przedecz
Przybyłów
Przybyszew
Psary
Radoszewice
Radzyń
Rdutów
Rdutów Nowy
Rdutów Stary
Rgielew
Rogóźno
Rosocha
Rośle Duże
Ruchenna
Ruszków Drugi
Ruszków II
Ruszków Pierwszy
Rybno
Rycerzew
Rysiny
Rysiny-Kolonia
Rzuchów
Skobielice
Słupeczka
Smólniki Osieckie
Smólniki Racięckie
Sobótka
Sokołowo
Stanisławów
Stara Zawadka
Stare Budki
Stare Morzyce
Stary Budzisław
Stefanowo
Straszków
Straszkówek
Studzień
Stypin
Suchy Las
Szarłatów
Szczepanów
Szołajdy
Tarnowiec
Tarnówka
Tarnówka Duża
Tarnówka Wiesiołowska
Tomaszew
Trzebuchów
Trzęśniew
Trzęśniew Mały
Tury
Turzynów
Umień
Waki
Wakowy
Wandynów
Wawrzyny
Wewierz
Wiecinin
Wiesiołów
Witowo
Wojciechowo
Wólka Czepowa
Wrząca Wielka
Zabłocie
Zakrzewo
Zalesie
Zalesie-Kolonia
Zawadka
Zbijewo-Kolonia
Zbójno
Zielenie
Zieleniec
Złota
Zwierzchociny
Zygmuntówek
Żarowo
Żeromin
Żurawieniec
Instytucje - Powiat kolski
Instytucje - Gminy w powiacie
Gmina Babiak
Gmina Chodów
Gmina Dąbie
Gmina Grzegorzew
Gmina Kościelec
Gmina Koło
Gmina Kłodawa
Gmina Olszówka
Gmina Osiek Mały
Gmina Przedecz
Instytucje - Miejscowości w powiacie
Adamin
Aleksandrów
Aleksandrówka
Arkuszewo
Augustynów
Babiak
Bagno
Baranowiec
Barłogi
Bartoszewice
Białków Górny
Białków Kościelny
Bierzwienna Długa
Bierzwienna Długa Kolonia
Bierzwienna Krótka
Bogusławice
Bogusławice-Nowiny
Boguszyniec
Borecznia Wielka
Borki
Borysławice Kościelne
Borysławice Zamkowe
Bowyczyny
Brdów
Broniszewo
Brzezie
Brzezie Leśne
Budy Przybyłowskie
Budy Tarnowskie
Budy-Gole
Bugaj
Bylice
Bylice-Kolonia
Byliczki
Cegielnia
Chełmno
Chełmno-Parcele
Chodów
Chojny
Chrustowo
Chruścin
Chrzanowo
Cichmiana
Cichmiana Dolna
Cząstków
Czerwonka
Czołowo
Czołowo-Kolonia
Daniszew
Dąbie
Dąbrowa
Dąbrowice
Dąbrowice Częściowe
Dąbrowice Stare
Dąbrówka
Dębina
Dębno Królewskie
Dębno Poproboszczowskie
Dębno Proboszczowskie
Dębowiczki
Dęby Szlacheckie
Długie
Dobrów
Domaników
Domanin
Dorobna
Drzewce
Dzierawy
Dzierzbice
Dziewczopólko
Dzióbin
Dziwie
Elizanów
Emilewo
Felicjanów
Gaj
Gąsiorów
Gąsiory
Głębokie
Głogowa
Gozdów
Góraj
Górki
Grabina
Grabina Mała
Grabina Wielka
Grądy
Grodna
Gryglaki
Grzegorzew
Holenderki
Jagiełłów
Janczewy
Janowice
Jasieniec
Józefowo
Józefów Guzowski
Kaczyniec
Kaleń Duża
Kaleń Mała
Kamień
Karszew
Katarzyna
Kawęczyn
Kęcerzyn
Kiejsze
Kiełczew Górny
Kiełczew Smużny
Kiełczew Smużny Czwarty
Kiełczew Smużny IV
Kiełczew Smużny Pierwszy
Kiełczewek
Kłodawa
Kłokoczyn
Kobylata
Kocewia Duża
Kolonia Osiek Mały
Koło
Korzecznik
Korzecznik-Podlesie
Korzecznik-Szatanowo
Koserz
Kościelec
Krukowo
Krzewata
Krzewo
Krzykosy
Kupinin
Ladorudz
Ladorudzek
Leszcze
Leszcze Częściowe
Leśnica
Lichenek
Lipie Góry
Lipiny
Lisice
Lubiny
Luboniek
Lubotyń
Lucjanowo
Lutomirów
Łaziska
Łączewna
Łążek
Łęka
Łubianka
Łucynowo
Łuczywno
Maciejewo
Majdany
Maliniec
Mała Wieś
Mariampol
Marynki
Mchowo
Mikołajówek
Młynek
Młynik
Mniewo
Moczydła
Morzyce
Niwki
Nowa Wieś
Nowa Wieś Wielka
Nowa Wioska
Nowe Budki
Nowiny Brdowskie
Nowy Budzisław
Ochle
Okoleniec
Olszak
Olszówka
Osiek Mały
Osiek Mały-Kolonia
Osiek Wielki
Osówie
Ostrów
Ozorzyn
Plebanki
Pniewo
Podgajew
Podkiejsze
Podlesie
Police Mostowe
Police Średnie
Polonisz
Pomarzany Fabryczne
Ponętów Dolny
Ponętów Górny
Ponętów Górny Drugi
Ponętów Górny Pierwszy
Powiercie
Powiercie-Kolonia
Przedecz
Przybyłów
Przybyszew
Psary
Radoszewice
Radzyń
Rdutów
Rdutów Nowy
Rdutów Stary
Rgielew
Rogóźno
Rosocha
Rośle Duże
Ruchenna
Ruszków Drugi
Ruszków II
Ruszków Pierwszy
Rybno
Rycerzew
Rysiny
Rysiny-Kolonia
Rzuchów
Skobielice
Słupeczka
Smólniki Osieckie
Smólniki Racięckie
Sobótka
Sokołowo
Stanisławów
Stara Zawadka
Stare Budki
Stare Morzyce
Stary Budzisław
Stefanowo
Straszków
Straszkówek
Studzień
Stypin
Suchy Las
Szarłatów
Szczepanów
Szołajdy
Tarnowiec
Tarnówka
Tarnówka Duża
Tarnówka Wiesiołowska
Tomaszew
Trzebuchów
Trzęśniew
Trzęśniew Mały
Tury
Turzynów
Umień
Waki
Wakowy
Wandynów
Wawrzyny
Wewierz
Wiecinin
Wiesiołów
Witowo
Wojciechowo
Wólka Czepowa
Wrząca Wielka
Zabłocie
Zakrzewo
Zalesie
Zalesie-Kolonia
Zawadka
Zbijewo-Kolonia
Zbójno
Zielenie
Zieleniec
Złota
Zwierzchociny
Zygmuntówek
Żarowo
Żeromin
Żurawieniec
Powiat kolski - Herb