Kody pocztowe Nowiny Żukowskie
Polska
Instytucje
Placówki Poczty Polskiej
Kody pocztowe
Książka Telefoniczna
Informacje o Kodach Pocztowych
Wyszukaj Kod Pocztowy
Wyszukaj Placówkę Poczty
Placówki Poczty Polskiej
Kody Pocztowe
Menu
Informacje o Kodach Pocztowych
Wyszukaj Kod Pocztowy
Wyszukaj Placówkę Poczty
Placówki Poczty Polskiej
Kody Pocztowe
»
Kody pocztowe w Polsce
»
Wojewodztwo: Lubelskie
»
Powiat: lubelski
»
Gmina: Krzczonów
»
Miejscowość: Nowiny Żukowskie
Mapa miejscowości Nowiny Żukowskie
Wykaz kodów pocztowych przypisanych do instytucji w miejscowości Nowiny Żukowskie
(Znalazłem 0)
Placówki poczty polskiej w miejscowosci Nowiny Żukowskie
(Znalazłem 0)
Kody pocztowe w miejscowości Nowiny Żukowskie
(Znalezłem 1)
23-110
Szybka zmiana regionu Polski
-- Wybierz wojewodztwo (16) --
Województwo dolnośląskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubelskie
Województwo lubuskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Województwo mazowieckie
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Województwo podlaskie
Województwo pomorskie
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Województwo zachodniopomorskie
-- Wybierz powiat (24) --
Powiat Biała Podlaska
Powiat Chełm
Powiat Lublin
Powiat Zamość
Powiat bialski
Powiat biłgorajski
Powiat chełmski
Powiat hrubieszowski
Powiat janowski
Powiat krasnostawski
Powiat kraśnicki
Powiat lubartowski
Powiat lubelski
Powiat łęczyński
Powiat łukowski
Powiat opolski
Powiat parczewski
Powiat puławski
Powiat radzyński
Powiat rycki
Powiat świdnicki
Powiat tomaszowski
Powiat włodawski
Powiat zamojski
-- Wybierz miejscowość (381) --
Abramowice Kościelne
Abramowice Prywatne
Annów
Antoniówka
Babin
Barak
Baraki
Baszki
Bełżyce
Białawoda
Biskupie
Biskupie-Kolonia
Boduszyn
Bogucin
Borkowizna
Borkowizna Górna
Borków
Borzechów
Borzechów-Kolonia
Boża Wola
Boży Dar
Bychawa
Bychawka A
Bychawka B
Bychawka C
Bychawka Druga
Bychawka Druga-Kolonia
Bychawka Pierwsza
Bychawka Trzecia
Bychawka Trzecia-Kolonia
Bystrzyca
Bystrzyca Nowa
Bystrzyca Stara
Chmiel Drugi
Chmiel II
Chmiel Pierwszy
Chmiel-Kolonia
Chmielnik
Chmielnik-Kolonia
Chmielniki
Ciecierzyn
Cuple
Cyganówka
Czerniejów
Czerniejów-Kolonia
Czółna
Ćmiłów
Dąbrowa
Dąbrowica
Dębina
Dębówka
Dębszczyzna
Długie
Dobrowola
Dominów
Dragany
Dylążki
Dys
Dziuchów
Elizówka
Emilin
Franciszków
Gałęzów
Gałęzów-Kolonia Druga
Gałęzów-Kolonia Pierwsza
Garbów
Giełczew
Giełczew I
Giełczew-Doły
Gierniak
Głuszczyzna
Góra
Grabówka
Gutanów
Guzówka
Halinówka
Ignaców
Iżyce
Jabłonna
Jabłonna Druga
Jabłonna Pierwsza
Jabłonna-Majątek
Jabłonowo
Jakubowice
Jakubowice Konińskie
Jakubowice Konińskie-Kolonia
Jakubowice Murowane
Janów
Jaroszewice
Jaroszewice-Kolonia
Jastków
Józefów
Józefów-Pociecha
Józwów
Kajetanów
Kajetanówka
Kalinówka
Karolin
Kawka
Kazimierzówka
Kaźmierów
Kępa
Kępa Borzechowska
Kępa-Kolonia
Kiełczewice Dolne
Kiełczewice Górne
Kiełczewice Maryjskie
Kiełczewice Pierwsze
Kierz
Kliny
Klonia Kłodnica Górna
Kłodnica Dolna
Kłodnica Górna
Kolonia Biskupie
Kolonia Biskupie
Kolonia Borzechów
Kolonia Bystrzyca
Kolonia Gałęzów I
Kolonia Gałęzów II
Kolonia Jakubowice
Kolonia Kiełczewice Dolne
Kolonia Kosarzew Dolny
Kolonia Płouszowice
Kolonia Prawiedniki
Kolonia Sobieszczany
Kolonia Szczuczki VI
Kolonia Świdnik Mały
Kolonia Targowisko
Kolonia Wola Duża
Kolonia Wola Gałęzowska
Kolonia Zakrzew
Konopnica
Kosarzew Dolny
Kosarzew Dolny-Kolonia
Kosarzew Górny
Kosarzew-Stróża
Kowersk
Kozubszczyzna
Krasienin
Krasienin-Kolonia
Krebsówka
Krężnica Jara
Krężnica Okrągła
Krzczonów
Krzczonów Drugi
Krzczonów Pierwszy
Krzczonów Trzeci
Krzczonów Wójtostowo
Krzczonów-Folwark
Krzczonów-Sołtysy
Leonów
Leśce
Leśniczówka
Lewandowszczyzna
Lipniak
Ludwinów
Łagiewniki
Łączki-Pawłówek
Łęczyca
Łopiennik
Łosień
Łubki
Łubki-Kolonia
Łubki-Szlachta
Ługów
Łuszczów Drugi
Łuszczów I
Łuszczów II
Łuszczów Pierwszy
Łysaków
Maciejów Nowy
Maciejów Stary
Majdan Borzechowski
Majdan Krasieniński
Majdan Mętowski
Majdan Policki
Majdan Radliński
Majdan Skrzyniecki
Majdan Sobieszczański
Majdan Starowiejski
Malinowszczyzna
Marianka
Marynin
Marysin
Maszki
Maszki k. Wojciechowa
Matczyn
Meszno
Mętów
Miłocin
Moszenki
Moszna
Moszna-Kolonia
Motycz
Motycz Leśny
Motycz-Józefin
Nasutów
Natalin
Niedrzwica Duża
Niedrzwica Kościelna
Niedrzwica Kościelna II
Niedrzwica Kościelna-Kolonia
Niemce
Nikodemów
Nowiny
Nowiny Żukowskie
Nowy Dwór
Nowy Gaj
Nowy Staw
Olszanka
Olszowiec
Olszowiec-Kolonia
Osina
Osmolice Drugie
Osmolice I
Osmolice Pierwsze
Osmolice-Kolonia
Osnowa
Osowa
Osowa-Kolonia
Osówka
Ożarów
Palikije
Palikije Drugie
Panieńszczyzna
Pawlin
Pawłów
Pawłówek
Piotrawin
Piotrków Drugi
Piotrków II
Piotrków Pierwszy
Piotrków-Kolonia
Piotrkówek
Piotrowice
Piotrowice Wielkie
Piotrowice-Kolonia
Pliszczyn
Płouszowice
Płouszowice-Kolonia
Płowizny
Podole
Podzamcze
Polanówka
Policzyzna
Ponikwy
Pólko
Prawiedniki
Prawiedniki-Kolonia
Pryszczowa Góra
Przybysławice
Pszczela Wola
Pustelnik
Radawczyk
Radawczyk Drugi
Radawczyk I
Radawczyk II
Radawczyk-Kolonia Pierwsza
Radawiec Duży
Radawiec Mały
Radomirka
Rezerwa
Romanów
Romanówka
Rudka Kozłowiecka
Rudnik
Ryczydół
Sieprawice
Sieprawki
Skawinek
Skrzynice
Skrzynice Drugie
Skrzynice II
Skrzynice Pierwsze
Skrzynice-Kolonia
Skrzyniec
Skrzyniec-Kolonia
Sługocin
Słupeczno
Smugi
Snopków
Sobianowice
Sobieska Wola Druga
Sobieska Wola I
Sobieska Wola II
Sobieska Wola Pierwsza
Sobieszczany
Sobieszczany-Kolonia
Spławy
Sporniak
Stara Wieś Druga
Stara Wieś Pierwsza
Stara Wieś Trzecia
Stare Wierzchowiska
Stary Gaj
Stasin
Stasin Leśny
Stoczek
Stoczek-Kolonia
Stolnikowizna
Strzeszkowice Duże
Strzeszkowice Duże I
Strzeszkowice Małe
Strzszkowice Małe
Strzyżewice
Swoboda
Szczuczki
Szczuczki VI Kolonia
Szerokie
Szklarnia
Świdniczek
Świdnik Duży
Świdnik Mały
Targowisko
Targowisko-Kolonia
Tarnawka Druga
Tarnawka Pierwsza
Teklin
Tereszyn
Tomaszowice
Tomaszowice-Kolonia
Tomaszówka
Trojaszkowice
Trojczkowice
Turka
Tuszów
Uniszowice
Urszulin
Walentynów
Wandzin
Warszawiaki
Wierciszów
Wierzchowiska Dolne
Wierzchowiska Górne
Wilczopole
Wilczopole-Kolonia
Wincentówek
Wojciechów
Wojciechów Kolonia V
Wojciechów-Kolonia Piąta
Wojciechów-Kolonia Pierwsza
Wojcieszyn
Wola Duża
Wola Duża-Kolonia
Wola Gałęzowska
Wola Gałęzowska-Kolonia
Wola Krasienińska
Wola Krasieńska
Wola Niemiecka
Wola Przybysławska
Wolnica
Wólka
Wólka Abramowicka
Wólka Ponikiewska
Wronów
Wronów-Kolonia
Wymysłówka
Wysokie
Zabłocie
Zadębie
Zagórze
Zagrody
Zakącie
Zakrzew
Zakrzew-Kolonia
Zalesie
Załucze
Zaraszów
Zaraszów-Kolonia
Zdrapy
Zemborzyce Dolne
Zemborzyce Podleśne
Zemborzyce Tereszyńskie
Zemborzyce Wojciechowskie
Zielona
Zosin
Żabia Wola
Żuków
Żuków Drugi
Żuków Pierwszy
Żuków-Kolonia