Wszystkie instytucje w miejscowości Janów
Polska
Instytucje
Placówki Poczty Polskiej
Kody pocztowe
Książka Telefoniczna
Kategorie
Ambasady [218]
Biblioteki [4094]
Pogotowia ratunkowe [423]
Policja [1924]
Prokuratury [88]
Sądy [1086]
Straż miejska [415]
Straż pożarna [977]
Urząd Pracy [474]
Urząd Skarbowy [467]
Urząd Stanu Cywilnego [2305]
»
Instytucje
»
Województwo: Podlaskie
»
Powiat: sokólski
»
Gmina: Janów
»
Miejscowość: Studzieńczyzna
Wszystkie Instytucje, w miejscowości Studzieńczyzna
(Znalazłem 42)
Logo:
Instytucja:
1.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Nowy Dwór
Pl. Rynkowy
16-205
Nowy Dwór
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
2.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Kuźnica
pl. 1000-lecia Państwa Polskiego
16-123
Kuźnica
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
3.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Krynki
ul. Garbarska
16-120
Krynki
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
4.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Korycin
ul. Knyszyńska
16-140
Korycin
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
5.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Janów
ul. Sokólska
16-130
Janów
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
6.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Dąbrowa Białostocka
ul. Solidarności
16-200
Dąbrowa Białostocka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
7.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Szudziałowo
ul. Bankowa
16-113
Szudziałowo
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
8.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Suchowola
Pl. Kościuszki
16-150
Suchowola
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
9.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Sokółka
pl. Kościuszki
16-100
Sokółka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
10.
Więcej...
Urząd Stanu Cywilnego Sidra
ul. Rynek
16-124
Sidra
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Stanu Cywilnego
11.
Więcej...
Powiatowy Urząd Pracy w Sokółkach
ul. Kryńska
16-100
Sokółka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Pracy
12.
Więcej...
Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce Filia w Dąbrowa Białostocka
ul. Sulika
16-200
Dąbrowa Białostocka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Pracy
13.
Więcej...
Urząd Skarbowy w Sokółkach
ul. Białostocka
16-100
Sokółka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Urząd Skarbowy
14.
Więcej...
Sidrzański Ośrodek Kultury Gminna Biblioteka Publiczna w Sidrach
ul. Rynek
16-124
Sidra
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
15.
Więcej...
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci w Sokółkach
ul. Sikorskiego
16-100
Sokółka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
16.
Więcej...
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Filia nr 1 w Sokółkach
ul. os. Zielone
16-100
Sokółka
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
17.
Więcej...
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Suchowolach
Pl. Kościuszki
16-150
Suchowola
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
18.
Więcej...
Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Sportu Biblioteka Publiczna w Szudziałowo
ul. Bankowa
16-113
Szudziałowo
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
19.
Więcej...
Gminna Biblioteka Publiczna w Nowy Dwór
ul. Wesoła
16-205
Nowy Dwór
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
20.
Więcej...
Gminna Biblioteka Publiczna w Kuźnicach
ul. Grodzieńska
16-123
Kuźnica
Województwo podlaskie
Powiat sokólski
Biblioteka
Strona: [1]
2
3
Następna
Szybka zmiana regionu Polski
-- Wybierz wojewodztwo (16) --
Województwo dolnośląskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubelskie
Województwo lubuskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Województwo mazowieckie
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Województwo podlaskie
Województwo pomorskie
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Województwo zachodniopomorskie
-- Wybierz powiat (17) --
Powiat Białystok
Powiat Łomża
Powiat Suwałki
Powiat augustowski
Powiat białostocki
Powiat bielski
Powiat grajewski
Powiat hajnowski
Powiat kolneński
Powiat łomżyński
Powiat moniecki
Powiat sejneński
Powiat siemiatycki
Powiat sokólski
Powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
Powiat zambrowski
-- Wybierz miejscowość (433) --
Achrymowce
Aulakowszczyzna
Aulekowszczyzna
Babiki
Bachmackie Kolonie
Bachmatówka
Bagny
Białobłockie
Białogorce
Białostoczek
Białousy
Biały Ług
Białystoczek
Bieniasze
Bieniowce
Bieniowce-Kolonia
Bierniki
Bierwicha
Bilminy
Bilwinki
Bity Kamień
Bobra Wielka
Bobrowniki
Bogusze
Bohoniki
Bombla
Boratyńszczyzna
Brody
Brukowo
Brzozowe Błoto
Brzozowo
Brzozowo-Kolonia
Brzozowy Grud
Brzozowy Hrud
Budno
Butrymowce
Chilmony
Chilmony-Kolonia
Chlewisk Dolny
Chlewisk Górny
Chłodne Włóki
Chmielewszczyzna
Chmielniki
Chmielowszczyzna
Chmielówka
Chodorówka Nowa
Chodorówka Stara
Chodorówka Stara-Kolonia
Chorążycha
Chorużowce
Chreptowce
Chwaszczewo
Chworościany
Ciemne
Cieśnik Mały
Cieśnik Wielki
Cieśnisk Mały
Cieśnisk Wielki
Cimanie
Cimoszka
Ciumicze
Czarnorzeczka
Czepiele
Czerwonka
Czuprynowo
Dąbrowa Białostocka
Dęby
Długi Ług
Długosielce
Domuraty
Drahle
Dryga
Dryga-Kolonia
Dubasiewskie Kolonie
Dubasiewszczyzna
Dubaśno
Dubnica Kurpiowska
Dworzysk
Dziewiczy Ług
Dzięciołówka
Franckowa Buda
Gabrylewszczyzna
Geniusze
Giełozicha
Gieniusze
Gilbowszczyzna
Gliniszcze Małe
Gliniszcze Wielkie
Gładowszczyzna
Głęboczyzna
Gnidzin
Gorszczyzna
Górany
Górka
Grabowo
Grodzisk
Grodziszczany
Grymiaczki
Grzebienie
Grzebienie-Kolonia
Grzybowszczyzna
Halańskie Ogrodniki
Hałe
Hało
Hamulka
Harasimowicze
Harkawicze
Holiki
Hołodolina
Horczaki
Horczaki Dolne
Horczaki Górne
Horodnianka
Igryły
Jacowlany
Jaczno
Jaginty
Jalenia Góra
Jałówka
Jałówka-Kolonia
Jamasze
Janowszczyzna
Janów
Jasionowa Dolina
Jatwieź Duża
Jatwieź Mała
Jelenia Góra
Jeziorek
Jurasze
Jurowlany
Kalwińszczyzna
Kamienica
Kamienna Nowa
Kamienna Stara
Kantorówka
Karcze
Karpowicze
Kiersnówka
Kirejewszczyzna
Kizielany
Kizielewszczyzna
Klimówka
Klin
Kładziewo
Kniaziówka
Knyszewicze
Kolonia Bieniowce
Kolonia Kowale
Kolonia Nietupa
Kolonia Osmołowszczyzna
Kolonie Bachmackie
Koniuszki
Kopciówka
Korycin
Kowale
Kowale-Kolonia
Kozłowy Ług
Koźnica
Krasne
Kraśniany
Kropiwno
Kruglany
Krugło
Krukowszczyzna
Kruszyniany
Krynki
Krzysztoforowo
Krzywa
Kuderewszczyzna
Kuderowszczyzna
Kudrawka
Kumiała
Kumiałka
Kundzicze
Kundzin
Kuplisk
Kurowszczyzna
Kuryły
Kuścińce
Kuźnica
Kwasówka
Laskowszczyzna
Laudańszczyzna
Lebiedzin
Leszczany
Leśniki
Lewki
Lipina
Lipowa Góra
Lipowy Most
Litwinki
Łapicze
Łaźnisko
Łomy
Łosiniany
Łosiniec
Łosośna Mała
Łosośna Wielka
Łowczyki
Łozowo
Łubianka
Majewo
Majewo Kościelne
Makowlany
Malawicze Dolne
Malawicze Górne
Małowista
Marchelówka
Markowy Wygon
Maślanka
Mićkowa Hać
Miedzianowo
Miejskie Nowiny
Mieleszkowce Pawłowickie
Mieleszkowce Zalesiańskie
Mielniki
Milenkowce
Minkowce
Miszkieniki Małe
Miszkieniki Wielkie
Morgi
Mościcha
Nierośno
Nietupa
Nietupa-Kolonia
Nomiki
Nowa Grzybowszczyzna
Nowa Kamionka
Nowa Moczalnia
Nowa Rozedranka
Nowa Świdziałówka
Nowa Wieś
Nowe Stojło
Nowe Trzciano
Nowinka
Nowodziel
Nowokolno
Nowowola
Nowy Dwór
Nowy Janów
Nowy Ostrów
Ogrodniki
Okopy
Olsza
Olszanka
Olszynka
Orłowicze
Osmołowszczyzna
Ostra Góra
Ostrowie
Ostrów Południowy
Ostrów Północny
Ostrówek
Ostrynka
Ozierany Małe
Ozierany Wielkie
Ozierskie
Palestyna
Parczowce
Pawełki
Pawłowicze
Pawłowszczyzna
Piątak
Pierożki
Pięciowłóki
Planteczka
Plebanowce
Plebanowo
Poczopek
Podbagny
Podbudno
Podgrodzisk
Podhorodnianka
Podjałówka
Podjanowszczyzna
Podkamionka
Podkantorówka
Podlipki
Podłubianka
Podostrówek
Podsutki
Podszaciły
Podtrzcianka
Poganica
Pogibło
Pohorany
Pokośno
Polanki
Połomin
Połomin-Kolonia
Ponarlica
Poniatowicze
Popiołówka
Popławce
Poświętne
Potrubowszczyzna
Przesławka
Przystawka
Puciłki
Racewo
Rachowik
Reszkowce
Rogacze
Romanówka
Romaszkówka
Rowek
Różanystok
Rudaki
Rudawka
Rudka
Rutkowszczyzna
Rykaczewo
Saczkowce
Sadek
Sadowo
Samogród
Sanniki
Siderka
Sidra
Siekierka
Sierbowce
Sieruciowce
Sitawka
Sitkowo
Skidlewo
Skindzierz
Sławno
Słoja
Słojniki
Słomianka
Słójka
Słójka-Borowszczyzna
Smolanka
Sokolany
Sokółka
Soroczy Mostek
Sosnowe Bagno
Sosnowik
Stara Grzybowszczyzna
Stara Kamionka
Stara Moczalnia
Stara Rozedranka
Stare Trzciano
Starowlany
Stary Szor
Staworowo
Sterpejki
Stock
Stodolne
Stok
Straż
Studzianka
Studzieńczyna
Studzieńczyzna
Sucha Góra
Suchodolina
Suchowola
Suchy Hrud
Suchynicze
Sukowicze
Synkowce
Szaciłówka
Szaciły
Szalciny
Szczęsnowicze
Szczuki
Szostaki
Szudziałowo
Szumowo
Szuszalewo
Szymaki
Szyndziel
Szyszki
Ściebielec
Śniczany
Tablewo
Talki
Talkowszczyzna
Tartak
Tatarszczyzna
Teolin
Tołcze
Tołoczki Wielkie
Trejgle
Trofimówka
Trofimówka Nowa
Trzcianka
Trzyrzecze
Trzyrzeczki
Usnarz Górny
Wandzin
Wasilówka
Wesołowo
Wiązówka
Wierzchjedlina
Wierzchlesie
Wierzchłowce
Wilcza Jama
Władysławowo
Wojnachy
Wojnowce
Wojtachy
Wołkusze
Wołyńce
Woroniany
Wólka
Wroczyńszczyzna
Wyłudki
Wyłudy
Wysokie
Wysokie Laski
Wyzgi
Zabrodzie
Zadworzany
Zagórze
Zajzdra
Zakale
Zalesie
Zamczysk
Zaścianki k. Bogusz
Zaścianki k. Kurowszczyzny
Zaśpicze
Zawistowszczyzna
Zelwa
Zgierszczańskie
Zielony Gaj
Zubrzyca Mała
Zubrzyca Wielka
Zwierzyniec Mały
Zwierzyniec Wielki
Zwierżany
Żakle
Żuki